Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham

  • 51 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham Λονδίνο απέχει 7 χλμ. από την Οδό Όξφορντ και 800 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Parsons Green.

Η Εθνική Πινακοθήκη Λονδίνου απέχει 8 χλμ. από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Marylebone είναι σε απόσταση 6 χλμ. μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham Λονδίνο
Bishop'S Road - Welcoming Flat With Outside Space
Τιμή μόνο για κινητά

Bishop'S Road - Welcoming Flat With Outside Space

9.0
Άριστο 2 σχόλια
585 μ από το κατάλυμα
2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish

8.8
Έξοχο 8 σχόλια
849 μ από το κατάλυμα
USD 304 USD 274
ανά νύχτα
2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Serviced Apartment, Chelsea & Fulham, Winter Balcony, Luxury High Spec Finish

9.2
Άριστο 17 σχόλια
849 μ από το κατάλυμα
USD 316 USD 284
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Putney Train Station
    2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham περιλαμβάνουν Χάιντ Παρκ, Μουσείο Βικτόρια και Άλμπερτ καθώς και Αββαείο του Ουέστμινστερ.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham;
      Η διαμονή στο το Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham κοστίζει 297£.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Putney Train Station
    2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious 1 Bedroom Flat In Fulham Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο